جلسه شورای مرکزی کانون ۶ شهریور ۱۳۹۲

جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان رضوی، ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۶/۶/۱۳۹۲ در محل اتاق جلسات واحد استان، با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «ص» و با حضور اعضا، تشکیل گردید.
در این جلسه ابتدا آقای آذرباد مسؤول کانون، از حضور اعضا در جلسه تشکر کرده و حکم سرپرستی آقای رجبی به عنوان مدیریت فرهنگی کانون را به ایشان تحویل داد. سپس آقای احسان وظیفه خواه که قرار است به عنوان کارشناس فرهنگی با کانون همکاری داشته باشند، رزومه¬ای از فعالیت¬های خویش به حضار ارائه کردند. همچنین خانم دست¬پاک نیز در این جلسه حضور پیدا کرده و ضمن ارائه رزومه¬ای از فعالیت¬های فرهنگی و آموزشی خویش، مقرر شد به عنوان کارشناس فرهنگی در فعال سازی حلقه¬های صالحین کانون، با مدیر فرهنگی همکاری نمایند.
در ادامه، همان گونه که جلسه قبل مقرر شده بود، سرکار خانم دکتر شیران زایی ریاست محترم مرکز آموزش عالی علمی کاربردی تعاون و همکارانشان خانم¬ها لطف آبادی و جنگی در جلسه حضور پیدا کردند. ایشان ضمن ابراز خوشحالی از همکاری آن مرکز با کانون بسیج اساتید دانشگاه¬، آمادگی خود و همکاران محترم را برای هر گونه همکاری اعلام نمودند. در همین راستا، موارد زیر مطرح و مقرر گردید:
۱٫    مقرر شد مکانی در حد یک اتاق ۴*۳ به عنوان محل آرشیو لباس¬ها و طرح¬هایی که توسط دانشجویان زیر نظر اساتید محترم تهیه شده است، در محل مرکز تعیین گردد تا این موارد در آن جمع آوری و نگهداری شود.
۲٫    مقرر شد یکی از پرسنل مرکز با هماهنگی ریاست محترم، زیر نظر خانم¬ها لطف آبادی و جنگی برای تحویل و تحول طرح¬ها مشغول به خدمت شود.
۳٫    مقرر شد برای تهیه کمبودهای مانکن و قاب مورد نیاز نمایشگاه، مرکز با هماهنگی مسوول کانون اقدام نماید.
۴٫    مقرر شد توسط خانم¬ها لطف آبادی و جنگی، نسبت به تهیه شناسنامه مناسب و شکیل برای طرح¬های ارائه شده، اقدام گردد.
۵٫    مقرر شد با دعوت از اساتید محترم مرکز و سایر افراد و با هماهنگی کانون، کارگاه آموزشی معرفی سیر حجاب و عفاف در حاشیه نمایشگاه، برگزار شود.
در ادامه جلسه، مقرر شد مراسم تقدیر از اساتید و دانشجویان برتر به لحاظ پوشش، در این همایش انجام پذیرد. همچنین اطلاع رسانی در باره همایش و نمایشگاه جانبی آن، با آغاز به فعالیت دانشگاه¬ها و مراکز آموزش عالی و از ابتدای مهرماه، توسط واحد استان اقدام شود. قبل از آن اطلاع رسانی در باره همایش، بر روی سایت کانون انجام شود.
جلسه در ساعت ۴۵/۷ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «ص» به پایان رسید.

[slideshow_deploy id=’323′]

جلسه شورای مرکزی کانون ۳۰ مرداد ۱۳۹۲

جلسه شورای مرکزی کانون بسیج اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد استان خراسان رضوی، ساعت ۶ صبح روز چهارشنبه ۳۰/۵/۱۳۹۲ در محل اتاق جلسات واحد استان، با تلاوت آیات نورانی قرآن کریم و ذکر صلوات بر محمد و آل محمد«ص»و با حضور اعضاء، تشکیل گردید.

در این جلسه که با حضور آقای مهندس فرهادیان مسؤول سابق کانون برگزار ‌شد، ابتدا آقای آذرباد مسؤول فعلی کانون، از حضور و شرکت اعضاء در جلسه تشکر کرده و مطالبی را درباره برگزاری همایش و نمایشگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی که قرار است در تاریخ ۲۸/۷/۱۳۹۲ برگزار شود و اقداماتی که در این خصوص انجام شده، شرکت اعضای شورای مرکزی کانون در جلساتی که از سوی سازمان بسیج اساتید استان برگزار شده و همچنین عدم همکاری برخی از اعضای محترم با کانون، توضیحاتی را به جمع ارائه کردند. در ادامه سایر موارد مطرح شده و مصوبات این جلسه به استحضار می‌رسد:

  1. مقرر شد همایش و نمایشگاه یادشده در تاریخ تعیین شده و با دعوت از برخی چهره‌های کشوری (با حجت الاسلام و المسلمین قرائتی و استاد رحیم پور ازغدی تا کنون رایزنی اولیه شده‌است) و همچنین دعوت از اساتید مشخصی که در این زمینه کار کرده‌اند، جهت تهیه و ارائه مقاله در روز برگزاری همایش، هماهنگ گردد و همه اعضای محترم کانون در راستای اجرایی شدن این طرح بزرگ، تمام تلاش و همت خود را مبذول دارند.
  2. مقرر شد جلسه‌ای با ریاست محترم مرکز آموزش علمی-کاربردی تعاون خراسان رضوی که برگزار کننده نمایشگاه جانبی این همایش هستند، برگزار گردد و هماهنگی‌های لازم در خصوص بررسی نحوه این همکاری، صورت پذیرد.
  3. در خصوص اعضای محترمی که به هر دلیل قصد ادامه همکاری و فعالیت در کانون را ندارند، (ضمن تشکر و قدردانی از زحمات این عزیزان)، مقرر شد با جایگزین کردن اعضای دیگر و تعیین مسؤول برای قسمت‌های مربوطه، توسط مسؤول کانون اقدام شود تا در روند اجرای مأموریت‌های محوله به کانون لطمه‌ای وارد نشود.
  4. مقرر شد سایت اختصاصی کانون بسیج اساتید دانشگاه، (که در مرحله راه اندازی اولیه است) به طور کامل فعال گردد و اخبار و اطلاعات مناسب و مورد نیاز، توسط اعضای محترم تهیه شود و توسط مدیریت کانون بر روی آن قرار گیرد.

جلسه در ساعت ۴۵/۷ دقیقه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد «ص» به پایان رسید.

[slideshow_deploy id=’280′]